Yandex Reklamları Adana


yandex reklamları adana

Yandex Rusya merkezli, tüm dünyada milyonlarca kişinin kullandığı, 2010 yılında Türkiye’ye giriş yapan bir arama motoru şirketidir. Pazara agresif bir giriş yapan, televizyon başta olmak üzere bir çok mecrada yoğun reklam çalışmaları yapan ve tutunmayı başaran Yandex’in Türkiye’deki kullanım oranları giderek artmaktadır.

YANDEX REKLAM AJANSI
Ürün yelpazemizde artık Yandex Direct reklamları da bulunmaktadır. Çalışma mantığı Google Ads’e oldukça benzeyen, tıklama başı maliyet ve reklamveren açık arttırmasına göre işleyen bir sistem olan Yandex reklamları rekabetin düşük olması nedeniyle oldukça avantajlı bir reklam mecrası durumundadır.

YANDEX reklam ver

Adana Yandex Reklamları


Reklamım Nerede Gözükecek?

Önemli arama motorlarından biri olan Yandex, marka ve firmalara ürün ve hizmetlerini kullanıcılara kolay bir şekilde ulaştırabilmeleri için birçok farklı reklam metodu sunmaktadır. Peki, ürün ve hizmetlerinizi Yandex üzerinde nerelerde yayınlayabilirsiniz?

Yandex Arama Ağı Reklamları
Yandex Görüntülü Arama Reklamları
Yandex Market Servisi Reklamları
Yandex Haritalar Servisi Reklamları
Yandex Haberler Servisi Reklamları
Yandex Hava Durumu Servisi Reklamları
Yandex Rehber Servisi Reklamları

Yandex Reklam Çalışmalarında Hedeflediğiniz Başarıya Ulaşın
Dijital pazarlama alanındaki bilgisi ve tecrübeleri ile her zaman çalıştığı müşterilerine en iyi strateji ve planlamalar ile çözüm ortağı olan Yandex Reklam Adana, Yandex arama motoru reklam çalışmaları konusunda da başarılı bir yol göstericidir.

yandex Reklam Ajansı


Yandex Reklam Adana hakkında neler yaptığımızı ve sizin için neler yapabileceğimizi Yandex Reklam Verme , Yandex reklam yayıncı , Yandex Reklam fiyatları , Yandex reklam alma Adana , Yandex Reklamları Adana , YANDEX Reklam iletişim , hakkında bilgi almak detayları öğrenmek için hafta içi 09:00 ile 18:00 saatleri arasında 0532 345 95 11 numarasından bize ulaşabilirsiniz !