Adana E-Ticaret


Adana E-Ticaret Sitesi

ADANA E-TİCARET SİTESİ
Adana'da E-ticaret sektöründe yenilikleri takip eden yapımız ile yüzlerce önemli markaya e-ticaret altyapı hizmeti vermekteyiz..

Adana e-ticaret sitesi kurabilir, ürünlerinize internette kolayca müşteri bulabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece e-ticaret paketlerimizden birini seçerek Adana'da e-ticaret sitenizi kurmak. Anahtar teslim E-Ticaret Siteniz 1 günde satışa hazır.

% 100 yenilikçi anlayışı ile mobil uyumlu (responsive), son teknoloji seo alt yapısını destekleyen, içinde birçok ödeme yöntemini barındıran, kolaylaştırılmış ve gelişmiş arayüze sahip altyapımız ile sürekli gelişmekte olan e-ticaret sektöründe müşterilerimize e-ticaret çözümleri sunmaktayız. En iyi hizmet ve profesyonel destek anlayışını hedeflediğimiz ekibimiz ile birlikte müşterilerimizin tüm isteklerine karşılık vermekteyiz.

Bize katılarak yenilikçi alt yapımız ve deneyimli ekimizle birlikte e-ticaretin tadını çıkartın.

Adana'da E-ticaret sitesi altyapı hizmeti almaya karar verdiğinizde öncelikle çözüm ortakları ve referansları konusunda değerlendirme yapmanız gerekir. Hangi çözüm ortakları ile çalıştığı ve daha önce yapmış olduğu e-ticaret siteleri önem arz etmektedir.

Biz Adana iline hizmet veren, profesyonel bir ekiple çalışan ve güvenilir çözüm ortakları ile işbirliği içinde bulunan bir firmayız. Hazırlamış olduğumuz tüm e-ticaret sitesi projelerini en son teknolojik altyapıda tutmak için dikkatlice çalışmaktayız. Mobil uygulamalarımız ile güçlendirdiğimiz projelerimizi müşterilerimize kapsamlı danışmanlık hizmeti ile birlikte vermekteyiz. Tasarım ve yazılım konusunda ayrı ayrı ekiplerimizle verdiğimiz entegre hizmetler ile işimiz ve amacımız sadece e-ticaret sitenizi başarıya ulaştırmak. E-Ticaret Altyapımız mevcut sisteminizle entegre olarak çalışacak ve günlük iş akışınızın etkilemeyecek şekilde tasarlanmıştır.
Adana E-Ticaret Sitesi Kurmak

Ömür Boyu Lisans
Her yıl yenileme ücreti ödemeyin, 1 defa satın alın ömür boyu kullanın.

Basit Arayüz, Kolay Yönetim!
Tüm kullanıcılar göz önüne alınarak, en basit ve kullanışlı düzeyde hazırlanan yönetim paneli sayesinde, satış istatistiklerinizi detaylı olarak inceleyebilir, ürün girişinizi gerçekleştirebilir ve yönetiminizi sağlayabilirsiniz.

Ödeme Sistemleri
İyzico,Payu,PayTR ve en çok tercih edilen bankaların sanalpos altyapıları ile ödemelerinizi tahsil edin.

Gelişmiş Eklentiler
XML Export, HTML İçerik Modülü ve E-Bülten gibi birçok eklentileri dilediğiniz gibi kullanın.

XML Entegrasyonu
Tedarikçi firmaların sizlere iletmiş olduğu XML adresi ile sitenize binlerce ürünü aktarın.

SMS Entegrasyonu
Üyelik ve sipariş bildirimlerinizi SMS ile bilgilendirin, müşterilerinize panelden sms gönderin.

Filtreleme Modülü
Renk,beden,fiyat ve marka gibi filtremeler sayesinde müşterileriniz ürünlerinize kolayca ulaşsın.

Blog Yönetimi
Firmanızla ve sektörünüzle ilgili etkinlik,duyuru ve makale paylaşımlarınızı blog bölümünden paylaşın.

Satış Raporları
Sipariş durumlarına ve tarihe göre, ürün gösterim sayılarına kadar detaylı olarak kapsamlı istatistik ekranlarından faydalanın.

SEO Dostu URL
Arama motorları ile uyumlu URL yapısı ve her ürüne özel tanımlayabileceğiniz anahtar kelimelerle ürün satışlarınızı arttırın.

Mobil Uyumlu
Masaüstü, android, ios ve tablet cihazlarla uyumlu temaların keyfini sürün. Tüm cihazlardan müşterilerize ulaşın.

Gelişmiş paketimizde yer alan bu özellik sayesinde; websitenizin tamamı ve ürün, kategori, seçenek ve sayfalarınızı türkçe ve ingilizce olarak tanımlayabilirsiniz. Böylelikle, yabancı müşterileriniz sitenin dilini İngilizce olarak seçerek, sitenizi seçmiş olduğu dilde görüntüleyebilir, kolaylıklı sitenizden alışveriş gerçekleştirebilir.
eticaret sitesi adana

Adana e-ticaret sitesi hakkında neler yaptığımızı ve sizin için neler yapabileceğimizi Adana e-ticaret sitesi yapan şirketler , e-ticaret sitesi fiyatları Adana , e-ticaret sitesi yapan firmalar Adana , E-ticaret Sitesi satın al Adana , Eticaret Sitesi Adana , hakkında bilgi almak detayları öğrenmek için hafta içi 09:00 ile 18:00 saatleri arasında 0532 345 95 11 numarasından bize ulaşabilirsiniz !