SEO FİYATLARI


BAŞLANGIÇ SEO


FİYAT    500 TL

Anahtar Kelime Sayısı 2
Backlink Sayısı 4
Yerel Seo (İl Bazlı) Var
Growth Hacking Yok
Mima To System Yok
Genel Seo (Ülke Bazlı) Yok
Yükselme Garantisi Var
Site İçi Seo Var
Site İçi Optimizasyon Var
Rakip Analizi Var
Kırık Link Kontrolü Var
A-B Class IP'den Tanıtım Yok
Özel Firma Rehberi Kaydı Yok
Sosyal Medya Tanıtım Yok
Video Link Tanıtım Yok
Blog İle Destekleme Yok
Meta Link Ayarları Yok

REKABETÇİ SEO


FİYAT    1.000 TL

Anahtar Kelime Sayısı 4
Backlink Sayısı 8
Yerel Seo (İl Bazlı) Var
Growth Hacking Var
Mima To System Yok
Genel Seo (Ülke Bazlı) Yok
Yükselme Garantisi Var
Site İçi Seo Var
Site İçi Optimizasyon Var
Rakip Analizi Var
Kırık Link Kontrolü Var
A-B Class IP'den Tanıtım Var
Özel Firma Rehberi Kaydı Var
Sosyal Medya Tanıtım Var
Video Link Tanıtım Yok
Blog İle Destekleme Var
Meta Link Ayarları Var

PROFESYONEL SEO


FİYAT    1.500 TL

Anahtar Kelime Sayısı 10
Backlink Sayısı 20
Yerel Seo (İl Bazlı) Var
Growth Hacking Var
Mima To System Var
Genel Seo (Ülke Bazlı) Yok
Yükselme Garantisi Var
Site İçi Seo Var
Site İçi Optimizasyon Var
Rakip Analizi Var
Kırık Link Kontrolü Var
A-B Class IP'den Tanıtım Var
Özel Firma Rehberi Kaydı Var
Sosyal Medya Tanıtım Var
Video Link Tanıtım Var
Blog İle Destekleme Var
Meta Link Ayarları Var

* Fiyatlarımız aylıktır . Başarılı bir seo çalışması için en az 3 aylık çalışma önerilmektedir ...


adana seo ajans

Başlangıç Seviyesi
Öncelikle çalışma tarzı olarak Başlangıç paketimiz ile Maksimum paketimiz arasında hiçbir fark yoktur. Sonuç itibari ile paylaşılan Know-How her paket için aynıdır. Burada fiyat farkını yaratan esas konu hedeflenen anahtar kelime sayısı, çalışma yoğunluğu, raporlama sıklığı, toplantı talepleri, içerik desteği gibi ekstralardır.

Başlangıç paketimizi genel olarak çok yüksek rekabete konu olmayan web siteleri için tavsiye etmekteyiz. Diğer tüm paketlerimizde olduğu gibi ilk sayfa garantisi verilmektedir.

Başlangıç paketi ile alakalı en önemli husus size raporladığımız Site İçi SEO Düzenlemelerinin (ON-Page SEO) tarafınızdan gerçekleştirilmesi ve Adana Seo tarafından metinsel içerik (makale, blog yazısı) gibi destekler verilmemesi ve duruma göre bu içerik ve düzenlemelerin tarafınızdan yapılmasını talep etmemizdi
"Başlangıç paketi sayesinde yaşanan ortalama büyüme %15'dir"


Rekabetçi Seo
Rekabetçi paketimiz orta rekabet düzeyi için en uygunudur. Burada Başlangıç paketimizden farklı olarak Site İçi SEO (On-Page SEO) düzenlemeleri, site içerisindeki içerik özgünleştirme, geliştirme, yeniden üretme çalışmaları Tamseo tarafından gerçekleştirilir. İçerik geliştirme hizmeti, basit bir özgünleştirme çalışmasından ziyade aynı zamanda içerik zenginleştirme çalışması olarak düşünülmelidir.

Bu paketimizde Başlangıç paketine göre daha fazla anahtar kelime üzerinden çalışma gerçekleştirir ve bu anahtar kelimelerin ilk sayfada yer alması için söz veririz. (10 Anahtar Kelime - Long Tail Keywords Hariç) Aklınıza takılan her konu ile alakalı olarak bize ulaşabilirsiniz .

Genel olarak orta ve yüksek rekabetli sektörlerde çalışma sürelerimiz 6 Ay ile 12 Ay arasında değişmektedir. Biz sektörünüze göre size en mantıklı ve gerçekçi süreleri önerir, bu konuda da en ufak başarısızlık ihtimaline karşı sizi koruyan sözleşmeler düzenleriz.
"Rekabet paketi sayesinde yaşanan ortalama büyüme %30'dur"


Profesyonel Seo
Profesyonel paketimizi orta ve yüksek rekabet düzeyi için en uygunudur. Burada profesyonel paketimizden farklı olarak Site İçi SEO (On-Page SEO) düzenlemeleri, site içerisindeki içerik özgünleştirme, geliştirme, yeniden üretme çalışmaları Tamseo tarafından gerçekleştirilir. İçerik geliştirme hizmeti, basit bir özgünleştirme çalışmasından ziyade aynı zamanda içerik zenginleştirme çalışması olarak düşünülmelidir.

Bu paketimizde Profesyonel pakete göre daha fazla anahtar kelime üzerinden çalışma gerçekleştirir ve bu anahtar kelimelerin ilk sayfada yer alması için söz veririz. (10 Anahtar Kelime - Long Tail Keywords Hariç) Aklınıza takılan her konu ile alakalı olarak bize ulaşabilirsiniz.

Genel olarak orta ve yüksek rekabetli sektörlerde çalışma sürelerimiz 6 Ay ile 12 Ay arasında değişmektedir. Biz sektörünüze göre size en mantıklı ve gerçekçi süreleri önerir, bu konuda da en ufak başarısızlık ihtimaline karşı sizi koruyan sözleşmeler düzenleriz.
"Profesyonel paket sayesinde yaşanan ortalama büyüme %50'dir"

seo nedir


SEO çalışmaları için aylık ne kadar ödeyeceğim?
Bu sitenizin rekabet düzeyine göre seçtiğiniz paket kapsamında aylık olarak 500 TL ile 10.000 TL arasında olabilir. Fakat proje başarıya ulaştığında eğer sektörünüz aşırı rekabetli bir sektör değilse, size mevcut konumu koruma hizmetleri de sağlıyoruz.

Çalışmalar ne kadar sürede etkisini gösterir?
Çalışmaya başladığımız ilk haftalarda bile yükselişlere şahit olursunuz. Çünkü diğer firmalar gibi zaman öldürmüyoruz! Site içi seo raporu hazırlanırken bir yandan da içerikleriniz gözden geçiriliyor, aynı zamanda backlink profiliniz analiz ediliyor ve temizleniyor, gördüğümüz acil hataları göz boyamak adına bekletmiyoruz ivedilikle düzeltiyoruz. Kısaca bir sürü işi aynı anda yapabildiğimiz için vaktinizi boşa harcamıyoruz.

Çalışmalarınız sitemize herhangi bir zararı olur mu?
Bugüne kadar çalışma yaptığımız hiçbir site herhangi bir manuel işleme tabi tutulmadı. Hiçbir zaman kopya içerik kullanmadık, hiçbir zaman spam linklere bulaşmadık

SEO çalışmasını mı tercih etmeliyim, Google reklamlarını mı?
Eğer bütçeniz varsa her ikisini de! SEO, Google Ads ile karşılaştırdığımızda daha uzun vadeli bir yatırımdır. Google Ads'te ise para harcamaya başladığınız an görünür olursunuz. Bu bir avantajdır. Fakat SEO'ya kıyasla daha az etkilidir.

Elbette SEO ile üst sıralarda yer almak için her an ödeme yapmanıza gerek yok! Üstelik istatistikler gösteriyor ki SEO ile sağlanan yani doğal sonuçlardan elde edilen dönüşüm oranı Google Reklamlarına göre çok daha fazla.

Çalışmalarda sunduğunuz garantiler nelerdir?
Biz her projeye öncelikle yükseliş garantisi sunarız. Siteniz eğer yaptığımız çalışmalar sonucunda yükseliş sağlamıyorsa sizden ücret talep etmeyiz!

Site içi SEO düzenlemelerini yapıyor musunuz?
Eğer PHP tabanlı ve açık kaynak kodlu bir websiteniz varsa tüm site içi optimizasyon tarafımızdan gerçekleştirilir. Fakat açık kaynak kodlu olmayan (Ideasoft, Ticimax, Tsoft vb.) ya da çok kullanıcılı bir web sitesi için sadece detaylı bir seo içi raporu gönderiyoruz ve bu maddelerin düzenlenmesi için yazılım ekibiniz ile dirsek temasında çalışıp danışmanlık veriyoruz.

Çalışmaları istediğim zaman sonlandırabilir miyim?
Bizden aldığınız her türlü hizmeti, 1 ay önceden belirtmek koşuluyla dilediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz. Sizi uzun vadeli sözleşmeler altında bizimle çalışmaya mecbur etmeyiz.

İlk sayfaya ya da birinci sıraya ne zaman geleceğim?
İlk sıranın asla garantisi olamaz. Bu ilk sıraya hiçbir zaman gelemeyeceksiniz ya da çok uzun zaman alacak anlamında değildir. Sadece bu konu hakkında bilgi vermek imkansızdır.

İlk sayfaya gelmenin yaklaşık süreleri çalışma başlangıcındaki ilk ayın sonunda konuşulabilir. Tecrübelerimizden yola çıkarak, çalıştığımız sitenin ilk ay sonunda yükseliş grafiği, sitenin ne zaman ilk sayfaya konumlanacağı konusunda bize bir fikir verir.

Google aramalarında sponsor üst ve sağ tarafdaki alanlarda mı çıkacağız.
Hayır, Google'da sağ ve üst kısımda yer alan Sponsor Bağlantı olarak yer alan alanlar Google Adwords reklamlarıdır. O alanda reklam vererek ilk sayfada yer alabilirsiniz. Fakat bunun için sürekli olarak reklam bütçesi ayrılmalıdır. Seo danışmanlığı ise web sitenizin Google'da sol kısımda yer alan organik arama sonuçları arasında sitenizin ilk sayfaya yükseltilmesidir.

adana seo ajansDetaylı Analiz
Bu aşama, sitenizin, bağlantı yapısının, kodun, Navigasyonun ve web sitesinin içeriğinin analizini içerir. Bu aşama aynı zamanda büyük arama motorlarında en iyi rakiplerinizi analiz etmeyi de içerir.

Kullanıcı Deneyimi Testleri
Kullanıcı deneyimini (UX) engelleyen ve sıralamanızı etkileyen sorunları bulmak ve düzeltmek için web sitenizi hem tasarım hem de işlevsellik açısından denetliyoruz.

Anahtar Kelime Araştırması
Yatırımınıza değer anahtar kelimeleri bulmak için çeşitli araçlar ve gerçek arama verileri kullanarak kapsamlı araştırmalar yapıyoruz. Anahtar kelimeleri sonuçlandırırken hedef müşteriniz, coğrafi alanınız ve işletmenizin doğası gibi faktörler göz önünde bulundurulur.

Kod Optimizasyonu
Kod, web sitesinin 'yaşam destek sistemi' gibidir. SEO uzmanlarımız kodu analiz eder ve arama motoru optimize edilmiş, arama motoru dostu ve en önemlisi tıklanabilir olduklarından emin olmak için başlık etiketini, açıklama etiketini ve anahtar kelime etiketini yeniden yazar.

İçerik Optimizasyonu
Odak, anahtar kelime birleştirme, LSI, çapa metni ve birbirine bağlanma yoluyla içerik optimizasyonudur. Sayfalar, sitenizdeki her sayfanın/bölümün farklı temasına göre özel olarak optimize edilmiştir. İçerikleriniz uzman editörlerimiz tarafından yazılarak profesyonel seo uzmanlarımız tarafından sitenize eklenmektedir.

Bağlantı Oluşturma (Backlink)
Sürekli değişen arama motoru yönergelerine uygun olarak maksimum değer vaat eden içerik pazarlamasından akıllı bağlantılar elde etmektir. Aldığımız tüm bağlantılar ilgili ve temiz web sitelerinden alınmıştır. İlgili bir web sitesinden düşük sayfa Otoritesi bağlantısının, rastgele bir web sitesinden yüksek otorite bağlantısından daha iyi olduğuna inanıyoruz.

Sosyal Medyanın Önemi
Sosyal medyanın arama sonuçlarının bir parçası haline geldiğine inanıyoruz. Bu nedenle, tüm paketlerimiz sosyal hesaplarınızı aktif tutmak ve arama sonuçlarını gerçekten çeşitlendirmek için bir sosyal bileşenle entegre edilmiştir.

"Değişen Google algoritmalarına göre oluşturulmuş bu çalışmalarımızda özellikle sosyal medya ağlarının SEO alanında gün geçtikçe önem kazanması ve bu sitelerden alınacak backlinklerin son derece etkili olması nedeniyle bu çalışmalarımızda sosyal medya paylaşımlarına ağırlık veriyoruz. Bu sitelerden kazanacağınız doğal backlinkler sayesinde hedef anahtar kelimelerinizde arama motoru sıralamalarında yükselmeye başlayacaksınız. İnternette birçok backlink paketi satan site var. Bizim bu sitelerden farkımız ise tamamen doğal paylaşımalr yapmamız. Hiçbir program kullanılmadan uygulanan kalıcı backlink paketleri sayesinde sıralamalarda kısa sürede yükseleceksiniz"Seo Fiyatları hakkında neler yaptığımızı ve sizin için neler yapabileceğimizi SEO ücretleri , SEO fiyatları Adana , SEO Paketleri , Seo Uzman Adana , SEO fiyat hesaplama , SEO teklifi , Kurumsal SEO fiyatları , SEO çalışması , hakkında bilgi almak ve detayları öğrenmek için hafta içi 09:00 ile 18:00 saatleri arasında 0532 345 95 11 numarasından bize ulaşabilirsiniz !