Web Yazılım Adana


Adana web yazılımı


WEB YAZILIM VE SİTE MİMARİSİ

Tasarımı hazırlanmış web sitesinin, günümüz yazılım standartlarına uygun bir şekilde kodlanmasını, mimarisinin doğru bir şekilde oluşturulmasını sağlarız. Tasarımların, responsive bir şekilde aktarılarak tüm mobil cihazlarda problemsiz görülebilmesini sağlarız. Bu sayede hem kullanıcı deneyimine pozitif etkide bulunur hem de arama motoru optimizasyon sürecine ön hazırlık yapmış oluruz.

WEB TABANLI UYGULAMALAR
Üstün erişilebilirlik, dünyanın diğer ucunda dahi olsanız tüm müşteri verilerinize, ulaşabilirsiniz. Bilgisayara özel bir program kurulmasına veya bilgisayarın size ait olmasına gerek yoktur.

MOBİL UYGULAMALAR
Mobil cihazlar için ilgili işletim sisteminde (Android, IOS, Symbian, RIM vb... ) tasarlanmış ve mobil cihazın donanım özelliklerini kullanabilen yazılımlara mobil uygulama ( mobil aplikasyon ) denilmektedir.

WEB SİTE YÖNETİM PANELLERİ
Web sitenizde değişiklikler yapmak, sitenizi güncel tutmak, kontrolün de sizde olmasını sağlamak istiyorsanız web sitelerinizi yönetim panelli olarak yaptırmanız gerekmektedir.

SERVİS YÖNETİM SİSTEMLERİ
Yönetim sistemlerinin uygulanmasında ve sürdürülmesinde çok önemli sıkıntılar ve kayıplar yaşanmaktadır. Bunları en aza indiren çözümleri içeren bir yazılımdır.

E TİCARET WEB SAYFALARI
Fiziksel mağazalarla karşılaştırıldığında sadece yaşanılan bölgeye değil tüm dünyaya satış yapabilen sanal mağazalar olarak da bilinmektedirler.

BAYİ YÖNETİM SİSTEMLERİ
Bayi yönetimi için geliştirilen B2B yazılımı ile bayilerinizi tek merkezden yönetin. Bayilere özel uygulayacağınız satış politikalarıyla, işinizi büyütün.
web yazılım firması adana


Adana Web Yazılımı hakkında neler yaptığımızı ve sizin için neler yapabileceğimizi Adana yazılım firmaları , Web yazılım Nedir , Web Yazılım Adana , Web yazılım firmaları Adana , Adana Web tasarım Ajansı , Adana Web Yazılım Ajansı , Yazılım Ajanları Adana , Yazılım Yapan Firmalar Adana , hakkında bilgi almak detayları öğrenmek için hafta içi 09:00 ile 18:00 saatleri arasında 0532 345 95 11 numarasından bize ulaşabilirsiniz !