Google Arama Ağı Reklamı Nedir?


google reklam adana

Arama Ağı Reklamcılığı, Google’ın sağlamış olduğu bir hizmettir. Google Ads paneli üzerinden anahtar kelime grupları ve bu gruplar üzerinden oluşturulan dijital reklam kampanyalarıyla arama ağı üzerinden potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Oluşturduğunuz kampanyalar hedeflenen anahtar kelimeler doğrultusunda sayfaların en başında yer alabilir ve arama esnasında ihtiyacı olan kullanıcılara direkt olarak hizmet verebilirsiniz.

Arama Ağı Reklamlarınız, Google arama sayfasında çeşitli yerlerde, Google haritalar kısmında ve Google alışveriş reklamları arasında yer alır. Dijital pazarlama alanında varlık göstermek ve yeni kullanıcılara ulaşmak için Google Adwords programıyla internet reklamları yayınlamanız yeterlidir. Google Adwords ile internet reklamlarınızı tam olarak istediğiniz insanlara gösterebilirsiniz. Google Arama Ağı Reklamlarının bir diğer özelliği ise, reklamlarınız sadece tıklama aldığı zaman harcama yaparsınız. Geçersiz tıklamalar sonucu Google tarafından tespit edilir ve bütçeniz buna göre tekrar düzenlenir.

Google’ın sunduğu online reklamcılık programıyla hizmetlerinizi kazanca dönüştürebilir ve işletmenizi geliştirebilirsiniz. Dijital reklamlarınızı oluşturmanızı sağlayan Google Adwords paneli etkili bir reklam kampanyası oluşturmanız için gerekli donanımlara sahiptir. Aynı zamanda Google Analytics hesaplarınızı arama ağı reklamlarınıza bağlayarak dijital pazarlama alanında ne kadar ilerlediğinizi de takip edebilirsiniz.

Dijital pazarlama alanında büyükten küçüğe birçok işletme için büyük ölçüde yarar sağlayan Google reklamlarından Google Arama Ağı Reklamları bu resmin sadece ufak bir parçası. Bu mecrada öne çıkmak ve dijital pazarlamanın avantajlarından yararlanmak için Google’ın sunduğu bu hizmetlerden yararlanmak yapmanız gereken adımlardan bir tanesidir.

adana google reklam vermek

Arama Ağı Reklamını Maddeler Halinde Açıklayacak Olursak;


Yaptığınız işi ve/veya hizmeti arayanların sizi en kısa yoldan bulmasını sağlayan sistemdir.
Müşteriniz, sektörünüz ile ilgili arama yapar,
Arama sonuçlarında sizi görür,
Dikkat çekici reklamınız sayesinde tıklar ve sitenize gider,
Google Adwords reklamlarınıza tıklandığı zaman ödeme yaparsınız,
Tıklamalar, bilgisayar IP kontrollü olduğundan geçersiz tıklama yapılamaz,
Ayrıca AdWords reklamların en önemli özelliklerinden biri de tüm faaliyetlerin raporlanabilir olmasıdır.
Siz de Google Adwords ile arama sonuçlarında üst sıraya çıkmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

"Google Arama (Search) Ağı, ürün ve hizmetleriniz ile ilgili reklamlarınızın gösterilebileceği, gerçekleştirilen arama sonucu ile alakalı bir grup web sitesi ve uygulamayı kapsar. Arama ağı reklamlarını kullandığınızda, reklam yayınlarınız belirlediğiniz anahtar kelimeler aratıldığında gösterilebilir"

google ads adana

Google Arama Ağı Reklamları Adana hakkında neler yaptığımızı ve sizin için neler yapabileceğimizi Google Reklam Vermek Adana , Google Ads Adana , Google Reklam Telefonu Adana , Google reklam Verme Adana , Arama Ağı reklamı Nedir , Google reklamlar , Arama Ağı Reklamları nerede görülür , Google Ads , Google reklam Verme Fiyatları , Google arama Ağı Reklamları , Görüntülü Reklam Ağı , Ücretli arama ağı , Arama Ağı kampanyası , hakkında bilgi almak ve detayları öğrenmek için hafta içi 09:00 ile 18:00 saatleri arasında 0532 345 95 11 numarasından bize ulaşabilirsiniz !