Google Harita Adana


google harita kayıt adana

İşinizi haritalara ekleyerek bulunur olun ve daha fazla müşteriye ulaşın. İşletmenizi Google Haritalar, Google İşletmem, Yandex Haritalar, Yandex Navigasyon, cep telefonu haritalarına ve navigasyon cihazlarına ekleyin. Müşterileriniz hangi platformda arama yapıyorlarsa orada bulunun.

Daha fazla kişiye ulaşmak için, işini haritalara kaydet

Sıralamanızı Arttırır işini haritalara kaydet
200’den fazla internet servisinde firma bilgileriniz görüntülenir. Arama motorlarındaki sıralamanıza etki eder ve konumunun yükselmesini sağlar.

Bugünden Yeni Müşterilere Ulaşın
Müşterileriniz her nerde arama yapıyorlarsa orada bulunun. Kaliteli, güncel ve optimize edilmiş içerikle yerel arama sonuçlarında daha önde görünün.

Zamandan Tasarruf Edin
Yüzlerce yerdeki kayıtlarınızla tek tek uğraşmayın. İşi profesyonellere bırakın. Tüm kayıtlarınıza tek bir platformdan ulaşın.

google haritalar adana


Harita kaydı ile nerelerde çıkarım?
Sizin için yapacağımız harita kayıt işlemi sonrası Google'da yapılan sektörel aramalarda, Google harita (adres) aramalarında ve Google'a ait navigasyon cihazlarında çıkabilirsiniz.

Harita kaydı ne kadar sürede tamamlanır?
Nefkin olarak Google harita kayıt işlemini bünyemizde hemen yapmaktayız. Google harita başvurusu yaparken, gmail hesabı ve firmanızın iletişim bilgileri gerekmektedir. Kayıt başvurusunu doğrulamanın 5 yöntemi bulunmaktadır. Bunlar;
1- Posta Kartıyla Doğrulama Başvuru yapıldıktan sonra 14 gün içerisinde Google'dan gelen kod ile harita aktif edilmektedir. Eğer kod tarafınıza ulaşmazsa Google ile iletişime geçip haritayı aktif ettiriyoruz.
2- Telefonla Doğrulama (Yalnızca belirli işletmelerde kullanılabilir) Bu doğrulama işleminde Google tarafından aranıp kod verilmektedir. Kod ile haritayı aktif ettikten sonra haritanız hemen aktif edilecektir.
3- E-postayla Doğrulama (Yalnızca belirli işletmelerde kullanılabilir) Google tarafından mail adresinize kod gelmektedir. Kod ile haritayı aktif ettikten sonra haritanız hemen aktif edilecektir.
4- Anında Doğrulama (Yalnızca belirli işletmelerde kullanılabilir) Firmanızın web sitesini Google Search Console ile önceden doğruladıysanız, firmanızın haritasını yönetmeniz için gerekli doğrulama işleminin anında yapılma olasılığı da vardır.
5- Toplu Doğrulama (10'dan fazla farklı konuma sahip işletmeler tarafından kullanılabilir) Aynı firmaya ait 10'dan fazla şube varsa, haritalarını tek seferde ekleme fırsatı vermektedir.

İşletmeniz başka birisi tarafından doğrulandıysa ne yapmalısınız?
Bir Google Benim İşletmem girişi zaten doğrulanmışsa ve girişi yönetme yetkisine sahipseniz, geçerli giriş sahibinden sahiplik talep edebilirsiniz.

İsteğiniz onaylanırsa
Sahiplik isteğiniz onaylandığında e-posta ile bilgilendirilirsiniz ve girişinizi Google Benim İşletmem'den yönetebilirsiniz.

İsteğiniz reddedilirse
Sahiplik isteğinizin reddedildiği durumlarda, e-posta ile ve Google Benim İşletmem'de oturum açtığınızda size bilgi verilir. Girişte yine de düzenleme önerebilir veya bazı durumlarda reddedilen isteğiniz için itiraz edebilirsiniz.

Herhangi bir yanıt almazsanız
7 gün geçmesine rağmen herhangi bir yanıt alamadığınız durumda girişi kendiniz için talep etme seçeneğiniz olabilir.google haritalar adana


Google Harita Kaydet Adana hakkında neler yaptığımızı ve sizin için neler yapabileceğimizi Google harita , Google My Business , Google Maps , Google Harita yer ekleme ücretlimi , Google Harita Kaydı Nasıl Yapılır , Google işletme , Harita Kayıt , Google Maps kayıt ücreti , hakkında bilgi almak detayları öğrenmek için hafta içi 09:00 ile 18:00 saatleri arasında 0532 345 95 11 numarasından bize ulaşabilirsiniz !