Kurumsal Backlink


backlink

Sitelerinizi arama motorları sıralamalarında yükseltecek ve ziyaretçilerinizi arttıracak backlink paketleri sayesinde kazançlarınızı arttıracaksınız. Çalışmalarımız tamamen manuel şekilde ve günlere bölünerek yapılmaktadır. Elde edilen tüm backlinkler kalıcıdır.

Backlink, bir siteden diğer siteye verilen linklere denir. SEO konusunda son derece önemli bir kriterdir. Sitelerin kalitesini belirleme konusunda belirleyicidir. Bu nedenle arama motorları sıralamalarında yükselmek isteyen kişiler sitelerine kaliteli sitelerden backlink elde etmeye çalışırlar.

Backlink kavramı, yıllardır SEO üzerinde önemli bir rol oynamaktadır. Arama motorları sürekli yeni sıralama algoritmaları geliştirse de backlink hiçbir zaman önemini yitirmemiştir, etkili kullanıldığında son derece güzel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Kaliteli Backlink
Backlink çalışmaları eğer kaliteli kaynaklar kullanılarak ve titiz şekilde yapılırsa son derece etkili sonuçlar ortaya çıkarmaktadırlar. Bu sayede siteler arama motorları sıralamalarında yükselir ve organik ziyaretçi sayısı artar.

Siteniz için doğru backlink paketini seçmeden önce dikkat etmeniz gereken birçok kriter vardır. Bunlardan başlıcaları backlinkin kalıcılığı, otoriterliği, doğallığı gibi kriterlerdir. Bizim çalışmalarımız bu üç önemli kriter esas alınarak seçilmiştir ve internetteki SEO paketleri arasındaki en etkili çalışmalardandır.

Çalışmalarımızdaki tüm paylaşımlar farklı hesaplardan ve tamamen elle yapılmaktadır. Sitenizi spama düşürecek hiçbir paylaşım yoktur. Dünya çapında otoriter sitelerden elde edilen bu backlinkler hiçbirin silinme ihtimali kesinlikle yoktur, bir kere alacağınız bu backlinkler sitenize sonsuza kadar destek sağlayacak.

Google’da Yükseliş ! Arama motorlarında kalıcı yükseliş.
Hedef anahtar kelimelerinizde Google ve diğer arama motorlarında yükselirsiniz.

Organik Ziyaretçi ! Hedef kitlenize ulaşın!
Hedeflediğiniz kelimelerde sıralamada yükseldiğiniz için organik ziyaretçi sayınız artar.

İtibar Artışı ! Marka değeriniz yükselir.
Siteniz daha çok kişiye ulaşır ve online platformlardaki itibarınız yükselir.

Kazançlarınız Artar ! Ziyaretçilerinize ürünlerinizi pazarlayın.
Daha çok ziyaretçi daha çok kazanç demektir. Sitenize gelen ziyaretçileri kazanca dönüştürebilirsiniz.

Otorite Artışı ! DA, PA değerlerinde artış.
Kaliteli sitelerden sağlanan backlinkler sonrasında sitelerinizin Domain Otorite ve Sayfa Otorite değerleri artar.

Kalıcılık Garantisi ! Paylaşımlar asla silinmez.
Yaptığımız paylaşımlar asla silinmez, böylece sıralamalardaki yerinizi korursunuz.

Backlink Sıkça Sorulan Sorular


Çalışmalar Kaç Günde Tamamlanıyor?
Tüm paylaşımlar günlere yayılarak ve manuel şekilde yapılmaktadır. Bu nedenle paketlerin büyüklüğüne göre çalışma süreci uzamaktadır. En düşük paket 7 günde tamamlanırken en üst paket 30 günde tamamlanmaktadır.

Yükseliş Garantisi Veriyor Musunuz?
Backlink çalışmalarımız tüm siteler için oldukça faydalı çalışmalardır fakat sadece backlink alarak sitenizin çok yükselmesini beklemeyin. SEO’yu etkileyen yüzlerce faktör vardır, bu faktörlerin ne kadarını doğru yaparsanız siteniz o kadar yükselir. Şimdiye kadar yaptığımız birçok çalışmada anahtar kelime bazlı yükseliş sağlandı.

Backlink Çalışmaları Doğal Mı?
Evet. Sosyal ağlarda paylaşılan ve tanıtım yazları aracılığıyla sağlanan linklerin tamamı kalıcıdır. Silinmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Bu sayede sitenize uzun vadede fayda sağlamaya devam edecekler.

Sitem Çok Yeni, Çalışma Siteme Zarar Verir mi?
Yeni siteler için yapılması gereken ilk çalışmalardan biri de sosyal sinyal çalışmalarıdır. Sosyal ağlardan sitenize gelen sinyaller siteniz için oldukça faydalı olacaktır. 1 haftalık sitelere bile uyguladığımız bu çalışmanın sitenize hiçbir zararı olmayacaktır.

iç link

Backlink Adana hakkında neler yaptığımızı ve sizin için neler yapabileceğimizi Backlink Nedir , Backlink fiyatları , Backlink hizmeti , Backlink nasıl Yapılır , Adana Backlink , hakkında bilgi almak ve detayları öğrenmek için hafta içi 09:00 ile 18:00 saatleri arasında 0532 345 95 11 numarasından bize ulaşabilirsiniz !