Mima To System Panel


mima to panel

Nefkin ; Mima To Yönetimi ile Dijital reklam hesaplarınızı ve analiz araçlarınızı derinlemesine inceleyerek hedeflerinize göre karar noktalarını belirler, maliyet tasarrufu ile verimliliği artırır, stratejik düzenleme sağlar. Hesaplarınızın ve bütçenizin optimizasyonu ile karlılığınızı en üst noktaya taşırken en iyi şekilde yönlendirir.

%85 Fazla Erişim Mima To dijital pazarlamayı daha basit hale getirmek ve reklamverenleri güçlendirmek için yıllar süren bir çalışmanın sonunda yola çıktı. Günümüze gelindiğinde ise, dijital performans araçlarının yaratıcısı olarak sektörün lider sistemleri arasındadır .

Seo Sıralamada Rakiplerinize Fark Yaratın
Arama motoru reklamlarınızı her an, her saniye optimize edilmesi için Mima To ile Arama ağı reklamları kampanyalarını kurguluyor ve dönüşümlerinizi arttırmak için çalışıyoruz. Mima To kullanan müşterilerin %85'i ilk 1 ay içerisinde performans indikatörlerinde minimum %10 ve üzeri başarı sağlıyor! İlk 3 Ay içerisinde ise ROI' lerinde %55 artış sağladığı onaylanmıştır.

Sosyal Medya Reklamlarında Mima To Panel İle Rahat Edin
Mima To çalıştığı Facebook reklamları ve Instagram reklamları alanında müşterilerinin cirolarını (ROI) ortalama % 175 arttırmış, Tbm Maliyetlerini %70 Düşürmüş ve CPA da ise % 45 daha az maliyetle olmasını sağlamaktadır.

mima to panel