Adana Snapchat Reklamları


Snapchat reklamları adana

Diğer birçok reklam hizmeti gibi Snapchat de 1000 gösterim başına ücretlendirir. Bu, mil başına maliyet (BGBM) modeli olarak bilinir. Bu, reklamınızda aldığınız her 1000 gösterim için belirli bir tutarda borçlandırıldığınız anlamına gelir.

Bu tür kampanyaları yürüttüğünüzde, çok sayıda hedef belirleyebilirsiniz. Buna marka bilinci oluşturma, uygulama yüklemeleri, web sitenize veya uygulamanıza trafik, katılım, görüntüleme sayısı, olası satış oluşturma ve dönüşümler dahildir.

Snapchat ayrıca hedefe dayalı teklif sunar. Bu seçenekle, reklam verenler bir kullanıcı her işlem yaptığında maksimum fiyat belirleyebilir. Bunlar, bir şirketin tıklama veya kaydırma gibi optimizasyon yaptığı eylemlerdir.

En yaygın hedefler, hızlıca kaydırmak, bir uygulamayı yüklemek ve gösterim kazanmaktır. Hedefe dayalı bir strateji yürütmeyi seçerseniz, öneri 1-3 dolarlık bir teklifle başlamak ve kampanyanızı yürütüp teklif toplamaya başlarken teklif tutarınızı ayarlamaktır.

adana snapchat reklam

Ek Reklamlar
Bu reklamlar öykülerin ortasında görünür. Kullanıcılar, arkadaşlarının hikayelerine baktıklarında bunları görür. Bu reklamlar, kullanıcıları bir web sitesine, uygulamaya veya videoya yönlendirir.

Koleksiyon Reklamları
Bu reklamlar bir dizi ürün gösterir. Bu, kitlenizin ürün satın almasını ve satın alma alanına gitmesini kolaylaştırır. Bu reklamlar genellikle başkalarının hikayelerine entegre edilir.

Öykü Reklamları
Öykü reklamları genellikle “Keşfet” alanının “Sizin için” bölümünde görünür. Bu reklamlar popüler içeriğin yanında bulunur ve diğer haber kaynaklarından ve medya kuruluşlarından gelen içerik gibi görünür. Şirketler bu reklamları kitlenin tercihlerine uyacak şekilde uyarlar, bu da içeriğin alakalı olmasını sağlar.

AR Lensler
Artırılmış Gerçeklik (AR) lensleri Snapchat’te popülerdir. Bunlar, kamera bir kişiye baktığında, kullanıcının yüz hareketlerine göre hareket edebilecekleri bir tür animasyonlu filtreye dönüşen lenslerdir. Lensi görüntüleyen kişinin yüzleri lens tarafından tamamen değiştirilir.

Filtreler
İşletmelerin kendilerini tanıtmalarının en kolay yoludur. Bu filtreler, insanların fotoğraflarına ve videolarına çekildiklerinde ekleyebilecekleri fotoğrafların yer paylaşımlarıdır. Filtreler, sadece birkaç kelime ekleyerek basit olabilir veya resim ekleyerek veya yüzü değiştirerek karmaşık da olabilir.

Snapchat Reklamları Hizmetine Kimlerin İhtiyacı Var?
Snapchat reklamcılığını kullanmaya hazırsanız, Snapchat reklamcılık hizmetlerine yatırım yapıp yapmayacağınızı merak ediyor olabilirsiniz. Snapchat reklamcılık hizmetlerinin işletmeniz için doğru olup olmadığını nasıl anlarsınız? Snapchat reklamcılık hizmetlerine ihtiyacınız olup olmadığını belirlemenin üç yolu.

Kampanya yürütmek için zamanınız yoksa
İşinizi yürütmekle meşgul olduğunuzda, işletmenizin günlük işlemleri hakkında endişelenmeniz gerekir. Her zaman bir kampanya yürütmek için zamanınız yoktur. İşinizi yürütmekle çok meşgulseniz, Snapchat reklamcılık hizmetlerine güvenmeniz gerekebilir.

Snapchat reklamcılık hizmetlerine yatırım yaparak, reklam şirketiniz kampanyanızı yürütürken işletmeniz hakkında endişelenebilirsiniz. Her iki dünyanın en iyisini elde etmenize yardımcı olur. İşletmenizi yönetmeye ve Snapchat reklam kampanyanızdan aldığınız potansiyel müşterileri ele almaya odaklanabilirsiniz.

Nereden başlayacağınızdan emin değilseniz
Sosyal medya pazarlama kampanyası yürütme konusunda deneyiminiz yoksa, Snapchat reklamcılığıyla nereden başlayacağınızı bilemeyebilirsiniz. Ancak bu, bir Snapchat reklam kampanyası yürütmek zorunda olmadığınız anlamına gelmez.

Bir Snapchat reklam şirketi kiralamak, başlamanıza yardımcı olacaktır. Yıllarca deneyime sahipler, bu nedenle işletmeniz için nasıl kampanya yürüteceklerini bilecekler.

Kaynaklarınız yoksa
Etkili bir Snapchat reklam kampanyası oluşturmak istiyorsanız, doğru kaynaklara sahip olmalısınız. Başarılı kampanyalar oluşturmak istiyorsunuz, bu nedenle uygun kaynaklara sahip olmak önemlidir. Kaynaklar, pazarlama programlarından insanlara kampanyanızı yürütmek için değişir.

Snapchat reklamcılık hizmetlerine yatırım yaptığınızda, kampanyanız üzerinde sizin için çalışan bir ekibe sahip olursunuz. Kampanyanızın başarılı olmasına yardımcı olacak kaynaklara erişebileceksiniz.

Snapchat, işletmenizi ilgilenen olası satışlara tanıtmak için harika bir fırsattır. Onlar tarafından yoğun olarak kullanılan bir uygulamada işinizi bu olası satışların önüne alabilirsiniz. SEO Hocası'nda, sonuç sağlayan Snapchat reklamlarının nasıl yayınlanacağını biliyoruz.

Sosyal medya reklamcılığı konusunda uzmanlaşmış tam hizmetli bir dijital pazarlama şirketiyiz. Bilgi ve uzmanlıklarını kampanyanıza taşıyacak 200'den fazla uzmandan oluşan bir ekibimiz var. İşletmeniz için uygun bir kampanya oluşturmanıza yardımcı olacağız.

Sonuç sağlayan bir şirket arıyorsanız, Nefkin Ajans'ndan başka bir yere bakmayın. Son beş yılda, müşterilerimiz için 1,5 milyar doların üzerinde satış ve 4,6 milyondan fazla potansiyel satış sağladık. Müşterilerimizin işlerini büyütmelerine yardımcı olacak kampanyaları nasıl oluşturacağımızı biliyoruz.

Bize inanmıyor musunuz? Sadece müşterilerimize sorun! Yaptığımız harika çalışmayı kanıtlayan müşteri referansımıza göz atın.

adana snapchat reklam

Adana Snapchat Reklam hakkında neler yaptığımızı ve sizin için neler yapabileceğimizi Snapchat Ads Manager , Snapchat Reklam Fiyatları , Snapchat Reklam Hesabı , Snapchat Reklam Ajansı Adana , Snapchat Reklamları Adana , Adana Snapchat Reklam Verme , Snapchat Tanıtım Yapma , Snapchat Sponsorlu Reklam Verme Ücretleri , Adana Snapchat Çağrı Merkezi , Snapchat Müşteri Hizmetleri Adana , Snapchat Telefon Numarası , Snapchat Reklam Firmaları , Snapchat Reklam Hesabı Aktifleştirme , Snapchat Reklam Ücretleri , Snapchat Reklam Fiyatları , hakkında bilgi almak ve detayları öğrenmek için hafta içi 09:00 ile 18:00 saatleri arasında 0532 345 95 11 numarasından bize ulaşabilirsiniz !