Twitter Reklamları Adana


twitter reklamları adana

Twitter'da reklam vermek isteyen kullanıcıların yalnızca bir bütçe belirlemesi, hangi zaman aralığında reklam vermek istediklerini seçmesi, ülkesini ve iletişim bilgilerini belirtmeleri yeterli olmaktadır. İstenildiği zaman detaylı bilgi de eklenebilmektedir. Artık Twitter'da reklam verebilmek için firma ölçeklerine göre belirli bir bütçe kısıtlaması bulunmamaktadır. Eskiden sadece bu bütçe ayrımı yüzünden Twitter sadece büyük ölçekli işletmelere hitap ederken (Facebook ile olan farkıydı), artık tüm markaları hedefleyebilir ve kullanıcılara reklamlarınızı gösterme imkânına sahip olabilirsiniz. Twitter'ın kendi içerisinde temelde 3 farklı reklam modeli bulunuyor. Gün geçtikçe Twitter'ın gelişmesiyle yeni reklam modelleri ekleniyor. Bu yeni reklam modellerinden bazılarının reklamverenler tarafından kullanılıyor olması ve bu modellerin doğru seçimi, firmaların reklam kampanyalarındaki hedeflerini başarıya taşıyan yol oluyor.

Temel olarak ele alırsak Twitter'ın reklam seçenekleri; Sponsorlu Hesaplar, Sponsorlu Tweetler ve Sponsorlu Gündem olarak üçe ayrılıyor.

adana twitter reklam ücretleri


Sponsorlu Gündem
Sponsorlu gündem olarak da nitelendirebileceğimiz bu reklam modelinin daha çok kısa süreli tanıtım ve reklam dönemlerinde kullanılması faydalıdır.Markanızın reklamı için seçmiş olduğunuz hashtag ile 24 saat boyunca gündemde kalmanıza olanak tanır.

Sponsorlu Hesap
Sponsorlu hesap olarak tanımlanan bu Twitter reklam modeli takipçi sayısını arttırma amaçlı kullanılır. ”Who to Follow” (kimi takip etmeli) bölümünde reklamınızın tek başına ve üst sırada görüntülenmesini sağladığı için kullanıcıların dikkatini çekme olasılığınızı arttıran bir reklam modelidir. Twitter sponsorlu hesap reklamlarının maliyeti de reklamınıza bağlı olarak sizi takip etmeye başlayan kullanıcı sayısına göre hesaplanmaktır.

Sponsorlu Tweet
Sponsorlu tweet olarak da adlandırabileceğimiz bu Twitter reklam modelinde ise Twiter henüz takipçiniz olmayan hesaplara reklamınızı göstermenizi sağlar. Belirlemiş olduğunuz anahtar kelimeler aracılığı ile düzenlediğiniz reklamlar takipçiniz olmayan kullanıcıların arama sonuçlarında çıkar. Kullanıcılar Twitter’da bir arama yaptığında reklamınızı görür ve eğer ilgisini çekerse reklamınıza tıklar.

adana twitter reklam

Twitter Video Reklamları
Twitter video reklamları kullanıcıların haber akışlarında görüntüleniyor. Ve videolar tweetlerin içerisine gömülmüş şekilde hazırlanıyor.. Aynı zamanda reklam verenler için video yükleme için bir bekleme süresi olmayan twitter video reklamları kullanıcıların görsel anlamda kullanıcıların dikkatine hitap ettiğinden reklamverenler için başarılı video içerikleri hazırlama imkanı sunuyor.

Twitter Uygulama Yükleme Reklamları
Bu reklam modeli sponsor reklam olarak kullanıcının karşısına çıkıyor ve reklamın kullanıcıların haber akışlarında görüntülenmesini sağlıyor. Kullanıcılar uygulamayı indirmek isterlerse reklamın yanındaki indir butonuna tıklayarak Google Play veya Apple App Store üzerinden tek tıklama ile mobil cihazlarına indirilmesini sağlayabiliyor.

twitter  reklam

Adana Twitter Reklam hakkında neler yaptığımızı ve sizin için neler yapabileceğimizi Twitter Ads Manager , Twitter Reklam Fiyatları , Twitter Reklam Hesabı , Twitter Reklam Ajansı Adana , Twitter Reklamları Adana , Adana Twitter Reklam Verme , Twitter Tanıtım Yapma , Twitter Sponsorlu Reklam Verme Ücretleri , Adana Twitter Çağrı Merkezi , Twitter Müşteri Hizmetleri Adana , Twitter Telefon Numarası , Twitter Reklam Firmaları , Twitter Reklam Hesabı Aktifleştirme , Twitter Reklam Ücretleri , Twitter Reklam Fiyatları , hakkında bilgi almak ve detayları öğrenmek için hafta içi 09:00 ile 18:00 saatleri arasında 0532 345 95 11 numarasından bize ulaşabilirsiniz !