TikTok Reklam Vermek Adana


tiktok reklamları adana

TikTok 2018 yılında en çok indirilen 4. uygulama olmasının ardından ByteDance, markalar için 6 farklı TikTok reklam modeli oluşturarak yeni bir sosyal medya reklam platformu haline gelmiştir.

Musical.ly uygulamasını yüksek bir fiyatla satın aldıktan sonra TikTok uygulaması ile bu iki mecrayı birleştiren Çin’li şirket ByteDance, dünya genelinde yüksek bir kullanıcı sayısına ulaşmış ve bu zamana kadar en hızlı büyüyen sosyal medya uygulaması olma yolunda ipi göğüslemeye gitmektedir.

Şimdiye kadar, TikTok’un 1 milyardan fazla kullanıcısı var ve büyük günlük büyümesini ve kullanıcılar arasındaki popülerliğini yaşıyor. Pazarlamacılar, her zaman, Instagram ve Tiktok gibi popüler platformlarda pazarlamayı seçtikleri zaman bir yerde bu kadar çok kitleye sahip olabilecekleri için işlerini veya markalarını pazarlamak için çok sayıda kullanıcısı ve popülerliği olan platformları ararlar.

Dolayısıyla, TikTok günlük aktif kullanıcıları nedeniyle kesinlikle pazarlamacılar tarafından çok fazla fark ediliyor. Ancak, bir TikTok reklam kampanyası başlatmayı düşünmeden önce, TikTok’u daha iyi tanımanız gerekir. Gibi soruların cevabı, Tiktok’u en çok kim kullanıyor? Tik Tok reklamlarının maliyeti ve TikTok’ta nasıl reklam verileceği, işletmeniz için bir pazarlama platformu olarak düşünülüp düşülmeyeceğine karar vermenize yardımcı olur

tiktok reklam vermek adana


Türkiye’de TikTok Kullanıcıları;
-14 milyon tekil Tiktok ziyaretçesi bulunmaktadır.
-Günde ortalama 38 dk. Tiktok videoları izlenmektedir.
-TikTok kullanıcılarının %59’u erkek, %41 kadındır.
-TikTok kullanıcılarının yaş oranlarının %24’ü 13-18, %32’si 18-24, %32’si 24-39, %12’si ise 39-55 yaş grubundadır.

TikTok Top View Reklamı: TikTok uygulaması açıldığında ilk karşımıza çıkacak video reklamdır. Tüm ekranı kaplamaktadır. 5 ile 60 saniye arasında video içerikle kullanılabilmektedir. Günlük satın alım yapılmaktadır.

TikTok Brand Takeover Reklamı: TikTok açıldığında karşımıza ilk çıkan, tüm ekranı kaplayan görsel ya da 5 saniye video uzunluğunda ki reklamdır. Günlük satın alım yapılmaktadır.

TikTok One Day Max Reklamı: TikTok’ta ki ”sizin için” kısmında çıkan 60 saniye kadar video süresi olan reklamdır. Günlük satın alım yapılmaktadır.

TikTok Brand Premium Reklamı: Tiktok’taki ”sizin için” kısmında 60 saniyeye kadar gösterilebilen video reklamdır. One Day Max reklamından farkı Bin Gösterim Başı (CPM) maliyet ile satın alınmaktadır. Kullanıcıları hedefleme imkanı vermektedir.

TikTok In-Feed Ads Conversion Reklamı: TikTok’ta e-ticaret siteleri için kullanılabilecek dönüşüm odaklı reklam modeli. Mevcut TikTok hedefleri dışında, veri odaklı hedefleme, benzer kitle oluşturma ve yeniden hedefleme seçenekleri kullanılabilmektedir. CPC ve CPI şeklinde satın alım yapılabilmektedir.

TikTok Hashtag Challenge Reklamı: Oluşturacağınız etiketle kullanıcının bu etiketlerde video çekimlerini sağlatabileceğiniz, marka etkileşimi sağlayacak bir reklam modelidir.tiktok reklamları adana

TikTok’u çoğunlukla kim kullanıyor?
TikTok ve onun kökeni Musical.ly, özellikle gençler ve gençler tarafından çoğunlukla kullanılıyor. Başka bir ilginç gerçek, kullanıcıların erkeklerden daha çok kadın olmasıdır. “ Pazarlama çizelgeleri ” web sitesinin harika bir grafikte sağladığı doğru raporlara ve web sitelerine göre birçok ilginç istatistik var. İnternet sitelerine göre, Tiktok kullanıcılarının ortalama yaşı, Türkiye’deki yetişkin ziyaretçilerin dörtte birinden (% 25.8) fazlasına karşılık gelen 18-24 yaşları arasında.

Ziyaretçilerin 18 yaş ve üzerindeki diğer dörtte biri (% 24,5) 25-34 yaş grubuna girmiştir. TikTok, erkeklerden (6,1 milyon) 2 milyon daha fazla kadın (8,2 milyon) tarafından kullanılıyor ve 18-24 yaş aralığındaki kadınlarda (% 14,9 evlat edinme) ulaşımı en yüksek seviyede.

Bu nedenle, Tik Tok reklamlarından yararlanmayı düşünüyorsanız, hedef kitlenizin ortalama 18 ila 30 yaşları arasında olduğunu unutmayın.

TikTok Faaliyetleri nasıl otomatikleştirilir?
TikTok’ta pazarlamanın ve Tik Tok reklamlarının işletmeler için ne kadar etkili olabileceğinden bahsetmişken, Tik Tok’ta aktif olmayı seven birçok insan var, ancak hesaplarına adanma ve diğer kullanıcılarla etkileşimde bulunmak için kaliteli zamanları yok. güçlü TikTok hesabı.

Burada TikTok otomasyon aracı olan eşsiz ve yeni Instazood servisini tanıtmak istiyorum. TikTok etkinliklerini otomatik hale getirerek telefonunuza dokunmanıza bile gerek kalmaz ve araç sizin adınıza başka bir hesap ister, yorumlar ve takip eder ve bu şekilde kullanıcının dikkatini çeker ve sizin için gerçek takipçileri ve ilgi alanlarını alır.

Bu araç bir jet gibi çalışıyor ve TikTok’un hizmet şartlarının hiçbirini ihlal etmiyor. Acele edin ve ilk TikTok otomasyon kullanıcılarımızın listesine girin.

tiktok reklam ajansı

TikTok Reklamları Adana hakkında neler yaptığımızı ve sizin için neler yapabileceğimizi TikTok reklamı , TikTok reklam modelleri , TikTok oyun reklamları , TikTok Ads , Tiktok reklam alma , Tiktok reklam panosu , Tiktok reklam ayarları , Tiktok reklam Fiyatları , TikTok Reklam Ajansı , TikTok Reklam Ajansı Adana , TikTok Reklam Telefon Numarası , TikTok Reklam Firmaları , TikTok Reklam Ücretleri , TikTok Reklam Fiyatları , hakkında bilgi almak ve detayları öğrenmek için hafta içi 09:00 ile 18:00 saatleri arasında 0532 345 95 11 numarasından bize ulaşabilirsiniz !