KURUMSAL

nefkin web tasarım

Nefkin İnteraktif Ajans ; “BAŞARI ve TÜKENİŞİ” en uç noktalarda yaşamış insanların bir araya gelmesi ile amatör ruhunu hiçbir zaman kaybetmeyen mükemmelliyet tutsukuyla farklı düşünerek , yaratıcı fikirlerini profesyonel tasarımlara dönüştürmekte uzman internet dünyasının iki fenomen ismi , efsane sitelerin yaratıcısı Serkan Uybaş ve fikir adamı , kodların efendisi Yakup Nefkin tarafından kurulmuştur . İlerleyen yıllarda internet dünyasının altın çocuğu sosyal medyanın prensi Belmin Vehabovic'i ekibine katarak büyümeye devam etmiştir .

“Biz ilk günden beri hayal ediyor ve hayallerimizi gerçekleştirmek için çalışıyoruz” Bunun içinde ilk önce oyunun kurallarını öğrendik sonra herkesten iyi oynamaya başladık . Biz iyi oynadıkça ödüllerimiz , binlerce dostlarımız oldu . Asla şımarmadık , sürekli kendimizi geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz ..."

nefkin web tasarım


Küçük yaşlarda karne hediyesi olarak gelen Atari 2600'lerle başladı kariyerimiz. Yaz boyu Joystick sallayarak güçlenen bileklerimize , daha sonraları Commodere64'lerimize kafa ayarı yaparken çok ihtiyacımız oldu. O kafa ayarları ki bizlerin de kafasını hep daha yeni, hep daha farklı şeyler yapmaya ayarladı. Sonra Amiga500'leri gördük . Kimileri sabaha dek oyun oynerken biz grafik tasarımlar , elektronik muzik denemeleri ve basit animasyonlar yapmayı , hatta database yazmayı birbirmize sora sora öğrendik . İş olsun diye değil , sevdiğimiz için yaptık tüm bunları. PC'ler şimdi muzelik olan işlemcileri ile emeklemeyi bırakıp yürümeye başladığında hemen bir PC sahibbi olan da bizlerdik. İnternet gelmeden çok önce elden ele dolaşan disketler büyüklüğünde bir network'ümüz vardı bizim. Ama Türkiye'nin ilk 56'lık modemleriyle dahil olduğumuz bu yeni uçsuz bucaksız dünya ayağımızı yerden kesti. Sonunda ; o "Cesur uçsuz bucaksız yeni dünyaya", internet'e adım attık. Bu dünya , GSM teknolojisi ve yeni nesil cep telefonlarıyla cebimize kadar girdi. Büyüklerimiz "televizyon bozulacak, haydi git ders çalış" diyerek Atari'mizi saklamaya çalışsalarda , biz hep kara kutularımızı onlar evde yokken bulan yaramaz çocuklar olduk. Yepyeni gelecekte; insan ilişkilerinde , pazarlama stratejilerinde, tasarımda yeni ufuklar açacak bu dünyada yerimizi kapmanın telaşındaydık. İşte bu cocukluk hastalığı sayesinde bugün internette yaratıcı ve etkili projeler üreten , genç ama tecrübeli insanlardan oluşan bir ekibimiz var . Çocukluk hayallerimize bilgi ve profesyonel deneyim kattık , amatör ruh , prorefesyonel disiplinli ile yola çıktık.

nefkin web tasarım


17 Mayıs 2016 'da BV Ajans çatısında bulunan markaları bünyesine katan Nefkin ; 8 Haziran 2016 'da değişimin ilk rüzgarı olan logo değişimini gerçekleştirdi ; 23 Haziran 2016 'da mevcut markalarını tek çatı altında toplamaya karar vererek tam hizmet ajansı konuma geçti


MERKEZ / KKTC

                   


YAZILIM OFİS / ADANA / TÜRKİYE

                   

nefkin web tasarım


© Nefkin Doğuştan Yetenekli İnteraktif Ajans . Tüm Hakları Saklıdır © 2017 ' 03
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin tüm hakları saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Web Tasarım | Sosyal Medya | Google Seo | Facebook Reklam | Google Reklam | Tabela Reklam | Özel Tasarım | Mima To | Blog
Turgut Özal Bulv. Mahfesığma Mh. 79102 Sokak Ayhan Apt No:9 Çukurova / Adana
Telefon : 0322 234 42 40 GSM : 0532 345 95 11 E-MAIL : nefkin@nefkin.com
this is nefkin